Datakolektor / zberač údajov, ktorý je určený na zber a presun dát do PC z viacerých KIMO datalogerov - veľmi rýchle sťahovanie dát.

Datakolektor / sběrač údajů KIMO Kistock KNT Data Collector , který je určený pro sběr a přesun dat do PC z více KIMO datalogerů - velmi rychlé stahování dat

  • Spolehlivé a jednoduché používaní
  • Sběr naměřených údajů z více datalogerů a přenos do PC
  • Intuitivní ovládaní přes menu (rolovací tlačítko)
  • Kapacita paměti pro 500000 údajů a 50 souborů měření
  • Rychlost přesunu dat 1000 údajů za sekundu
  • Dodávaný s přepravním ABS kufříkem a komunikačním kabelem

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.