Polykarbonátová teplotne-vlhkostná sonda pre dataloggery


Polykarbonátová teplotne-vlhkostná sonda pre dataloggery KIMO radu 300.

Polykarbonátová teplotně-vlhkostní sonda pro dataloggery KIMO řady 300 s kapacitním čidlem pro měření vlhkosti a s Pt100 1/3 DIN čidlem pro měření teploty. Délka kabelu sondy 2 m.

Rozměry

Délka sondy: 150 mm (KTHP 150) nebo 300 mm (KTHP 300)

Specifikace

  • Rozsah měření: -40 až +120°C a 0 až 100%RH
  • Přesnost: ± 2.58 %RH při 18°C až 28°C a ±0.3% z hodnoty ±0.25°C
  • Odezva: vlhkost:t0.63 =25s , teplota: t0.63=9s

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.