Programovateľný lineárny stejnosměrný elektrický zdroj, 4 výstupy. Řada laboratorních zdrojů Teledyne Test Tools T3SP je doplnená v neprogramovateľných a programovateľných verziach s jednou, dvoma, tromi a štyrmi výstupnými konfiguráciami. Medzi kľúčové funkcie v rozsahu napájacích zdrojov Teledyne Test Tool patrí programovateľnosť cez USB alebo LAN, grafické zobrazenie výkonových priebehov a numerické zobrazenie napätia a prúdu s vysokým rozlíšením.

 

Hlavní vlastnosti a funkce:

  • Modely s 1 až 4 výstupy.
  • Plně programovatelný přes USB, RS-232, LAN a Ext I / O.
  • Lineární DC zdroj s nízkym šumom (vlnění a šum <350 uV).
  • Rychlá odezva. Přechodná doba zotavení <50 us.
  • Hlavní výstupy podporují provoz s konstantním napětím nebo s konstantnym proudem.
  • Hlavní výstupy podporují Paralelné sledovanie série.
  • Funkcia načítania (režimy CC, CV, CR).
  • Ventilátor riadený niekoľkými pre tichý provoz.

Vlastnosti T3PS43203P:

  • Programovateľný lineárny stejnosmerný elektrický zdroj, 4 výstupy, 0-32V / 0-3A, 0-5V / 0-1A, 0-15V / 0-1A

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.