GSM/GPRS modem.

MA 100 je GSM/GPRS modem, ktorý je určený pre priemyselné aplikácie, ktoré môžu komunikovať po 900 alebo 1800 MHz GSM sieti. Do modemu treba vložit SIM kartu poskytovateľa siete. Modem umožňuje CSD spojenie alebo poslanie SMS zprávy. Aplikácie sú zobrazené na obrázku v detaile.

Špecifikácia

Frekvencia GSM 900/1800 MHz
Pracovné napätie 9,6-57,6 VDC
Menovitý prúd 350mA@12VDC
Menovitá frekvencia DC
Pracovná teplota -25 až +50°C
Komunikačný protokol GPRS, trieda B, trieda 10
Vstup 14 (WB) - 70 (NB)
Komunikácia automatické SMS
Rýchlosť CSD až 14,4 Kbit/s
Rýchlosť GPRS až 85,6 Kbit/s

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.