Meranie spotreby pri standby-modu

Meranie spotreby pri standby-modu

Meranie spotreby pri standby-modu analyzátory výkonu Newtons4th

Termíny akcie

Webinář MS Teams, začátek 9:00 (19. 1. 2021)

Väčšina modernej elektroniky sa po vypnutí nachádza v standby-režime. Aj keď sa prístroj tvári ako vypnuté, stále spotrebúva isté množstvo elektrickej energie.

Táto spořeba v prípade väčšieho množstva prístrojov rozhodne nie je dlhodobo zanedbateľná.

 

Britská spoločnosť Newtons4th vyrába veľmi presné analyzátory výkonu a ďalšie sofistikovaná zariadenia, pre meranie a compliance v priemysle výrobe aj vo vývoji.

Cieľom webináre je okrem praktické ukážky merania aj zoznámenie s množstvom analyzátorov výkonu a celých zostáv.

 

Na záver webinára bude čas aj pre Vaše otázky.

Prípadne sa pokúsime na Vaše otázky odpovedať počas webináre ak ich zašlite vopred.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás