Měření vybraných parametrů izolace - KEW 3128

V tomto článku bychom rádi upozornili na měření některých parametrů
izolace používaných při diagnostice elektrických kabelů a  elektrických
strojů, jako jsou elektromotory a  transformátory, a  představili nový, velmi zajímavý přístroj pro měření izolačního stavu a  dalších parametrů
z  produkce společnosti Kyoritsu, renomovaného výrobce měřicí
techniky, především pro průmysl a  energetiku.

Autor: Ing. Jaroslav Smetana

Publikováno: časopis Elektro ročník: 2009 číslo: 8 strana: 42

Verze v PDF: Měření vybraných parametrů izolace - KEW 3128

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Ján Ondrej
Telefón: +421 911 523 443 - pracovisko Bratislava