Prúdový kliešťový adaptér MINI 1 pre prevod ac prúdov na napätia.

MINI 1 jsou proudové kleště pro měření ac proudu pomocí multimetu. Lze jej připojit jako proudový převodník samozřejmě k jakémukoliv zařízení v příslušnou vstupní citlivostí.

Vlastnosti:  

  • vstup 1 mA...10 A ac nebo 1 A...100 A ac
  • kabel zakončený banánky
  • převodový poměr 1 mA/1 mV, 1 A/1 mV
  • frekvenční pásmo 45 Hz...500 Hz
  • třída přesnosti 3% (pro 1 mA...10 A), 2% (pro 1 A...100 A)

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.