Pravouhlý banánik 4 mm na vlastnú montáž čierny.

Pomona 6729 je pravoúhlý banánek 4 mm pro vlastní montáž.

Vlastnosti:  

  • vyrobte si své vlastní bezpečnostní propojovací kabely pomocí pravoúhlého banánku
  • kontakty vyrobeny s poniklované mosazi, izolace s lucel-acetalového polymeru
  • vyhovuje ČSN EN 61010, CAT III 1000V, jmenovitý proud 20A (bezpečnostní požadavky splněny pouze v případě, že je banánek správně nasazen na kabel a zakončen)
  • provozní teplota -10°C až +80°C
  • ve 2 barevných provedeních

Poslední dvojčíslí určuje barvu:

  • PO09.6729.00 - černá
  • PO09.6729.02 - červená

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.