PPE6kV vysokonapäťová sonda k osciloskopu Teledyne LeCroy


Vysokonapäťová sonda 6 kV a 400 MHz s pomerom 100: 1 k osciloskopu ako voliteľné príslušenstvo

Vysokonapäťová nesymetrická sonda 6kV k osciloskopy pre meranie napätím až 6kV


Sondy série PPE sú vhodné pre širokú škálu aplikácií, kde musí byť meranie vysokého napätia vykonávaná bezpečne a presne.


Existujú tri sondy s pevným útlmom pokrývajúce rozsah od 4 kV do 6 kV. Nová technológia, ktorá využíva hybridné obvody, minimalizuje zákmity a prekmity, aby poskytla presnú odozvu. Všetky sondy radu PPE automaticky mení mierku ľubovoľného podporovaného osciloskopu Teledyne LeCroy pre príslušný faktor útlmu sondy.

Impedancia 50 MOhm

Špecifikácia

Vysokonapäťové sondy LeCroy
Typy Šírka pásma
MHz
Vstupný
R Ohm
Vstupná
C pF
Útlm Maximálne napätie Ochranný krúžok Dĺžka kábla
PPE4kV1 400 50M <6 100:1 4kV Áno 2m
PPE5kV1 400 50M <6 100:1 5kV Áno 2m
PPE6kV1 400 50M <6 1000:1 6kV Áno 2m
PPE20kV2 100 100M <3 1000:1 20kV
40kV špička
Áno 3m

Dodávané so sondou:

1Probe Kit: trimming tool, ground lead, rigid tip, IC insulator, BNC adaptor, tip insulator, spring hook, red crocodile clip, 4 mm safety adaptor, safety ground lead, green/yellow crocodile clip.

2Probe Kit: trimming tool, ground lead with a crocodile clip.

Sondy série PPE sú zlučiteľné so všetkými osciloskopmi Teledyne LeCroy. 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.