Predajný poradca pre podporu predaja elektronických meracích prístrojov

Predajný poradca pre podporu predaja elektronických meracích prístrojov

Vašou úlohou ako predajného poradcu bude pracovať so zákazníkmi na aktívnom vyhľadávaní nových príležitostí využitia našej techniky a to ako u existujúcich klientov z našej databázy, tak aj recenzie nových. Vedenie obchodných rozhovorov na všetkých potrebných úrovnach, zisťovanie nových potrieb a možností využitia meracej techniky a nami ponúkaných služieb pre zlepšenie kvality výroby a práce u zákazníka. Implementácia prezentácií riešenia pripravených spolu s kolegami technikmi.

Nie je potrebné byť odborníkom na oblasť meracej techniky, ani to neočakávame. Všetko potrebné pre Váš úspech Vás naučíme.

Naša práca je tvorivá práca s ľuďmi i technikou. Práca u nás si vyžaduje nielen úsilie, ale aj trpezlivosť a schopnosť plánovať aj analyzovať.

Nehľadáme pracovníkov, ktorí sa u nás ohrejú, inšpirujú a rýchlo zmenia smer. Naopak hľadáme dlhodobých spolupracovníkov, ktorí majú ambície stáť sa profesionálmi, majú záujem podporiť našu víziu a sebe zaistiť dlhodobý rast.

Ak si dokážete sami seba predstaviť ako obchodníka v našej spoločnosti, kontaktujte nás na osobný pohovor.

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Ing. Jaroslav Smetana
Telefón: +420 241 762 724