Seminář: Nástroje prediktivní údržby ve výrobním podniku - Ostrava

Seminář: Nástroje prediktivní údržby ve výrobním podniku - Ostrava

Na semináři se dozvíte jak efektivně organizovat údržbu v závodě. Jaké vhodné nástroje používat a zda je možné předcházet výpadkům výroby a snižovat náklady na údržbu.

Termíny akcie

Ostrava - MSIC (19. 9. 2019)

Seminář: Nástroje prediktivní údržby ve výrobním podniku - Ostrava newsletter_header_-_industrial_2._9_kreslici_platno_1.jpg

 

Zajímá vás prediktivní údržba?

Ve spolupráci se společností Trade Media International jsme si připravili exkluzivní odborný seminář věnovaný nejlepší praxi v oblasti prediktivní údržby. 

Na semináři se dozvíte, jak efektivně organizovat údržbu v závodě a jaké vhodné nástroje používat. Jaké jsou výhody a nevýhody reaktivní, preventivní a prediktivní údržby a jak možné předcházet výpadkům výroby a jak snižovat náklady na údržbu.

Komu se odborný seminář určen:
Seminář je určen vedoucím pracovníkům elektro, strojní údržby, vedení společnosti. Pro všechny, které zajímá, jak úspěšně předcházet přerušení výroby díky poruchám a jak snižovat náklady na údržbu výrobních zařízení.

Dále se dozvíte:

Principy údržby v závodě 
Nástroje prediktivní údržby
Termovize – základní nástroj predikce
Co je termovizní měření, jeho možnosti a omezení
Jak využít termovizi v prediktivní údržbě – elektroinstalace – elektromotorů a pohonů – ložisek – rozvodů vody, tlakového vzduch, topení …
Bezpečnostní přiměření
Co je kvalita elektřiny, její vliv na poruchy a životnost výrobního zařízení
Jak měřit na pohonech a motorech analyzátorem kvality sítě a dojít k jasnému výsledku
Využití kombinace Termovize a Kvality sítě v prediktivní údržbě
Měření vibrací – jednoduché základy vibrotechniky pro predikci – P-F křivka
Praktické využití vibrotechniky v údržbě pohonů
Co přinese kombinace využití termovize, kvality elektřiny a vibrací v údržbě
Využití ultrazvukového měření a lokalizace poruch ultrazvukem   
Prakticky předvedeme termovizní měření, měření kvality elektřiny vibrací na pohonu a využití ultrazvuku.


Přednášející: Ing. Jaroslav Smetana, Blue Panther s. r. o.

Délka semináře: 9.00–14.00

Místo konání: Ostrava, MSIC

Cena semináře: 2 500 Kč (bez DPH) 

Počet míst omezen - registrovat se můžete zde

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.