NTC sonda na meranie teploty okolia v potravinárstve


Termistorová NTC sonda na meranie teploty okolia v potravinárstve.

Termistorová NTC sonda KIMO pro měření teploty okolí v potravinářství. Sonda je vyrobena z nerezové oceli. Délka kabelu sondy, který je vyroben z PVC, je 2m.

Rozměry sondy

Délka aktivní části......................150 mm

Délka držadla..............................141 mm

Průměr aktivní části...................Ø 4,5 mm

Rozsah měření

-40 až +120°C

Kompatibilita

Termistorové NTC sondy pro pro měření teploty okolí v potravinářství jsou použitelné s modely:

  • KIMO TN 150

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.