Teplotná sonda Pt100 na všeobecné použitie


Odporová teplotná sonda Pt100 na všeobecné použitie.

Odporová teplotná sonda Pt100 triedy A pre všeobecné použitie. Sonda je vyrobená z nerezovej ocele. Dĺžka kábla sondy až 2.4m.

Rozmery sondy

Dĺžka aktívnej časti....................150 mm (SPG 150), 250 mm (SPG 250), 500 mm (SPG 500)

Dĺžka rukoväte ...........................141 mm

Priemer aktívnej časti...............Ø 4,5 mm (SPG 150), Ø 4,5 mm (SPG 250), Ø 6,0 mm (SPG 500)

Rozsah merania

-50 až +250°C

Kompatibilita

Odporové teplotné sondy Pt100 pre všeobecné použitie sú použiteľné s modelmi:

  • KIMO TR 100
  • KIMO TR 102

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.