Štandardná sonda na meranie vlhkosti KIMO


Štandardná sonda na meranie vlhkosti KIMO.

Pomocou štandardnej sondy na meranie vlhkosti KIMO možno merať tieto parametre: absolútnu vlhkosť, relatívnu vlhkosť, entalpiu, rosný bod a teplotu. Sonda sa vyrába v klasickom prevedení (HR 110) a v bezdrôtovom prevedení (HR 110 RF). Dĺžka kábla sondy až 2,4m.

Kompatibilita

Štandardné sondy na meranie vlhkosti sú použiteľné s modelmi:

  • KIMO HD 100
  • KIMO HD 200
  • KIMO AMI 300

Špecifikácia

  Merané jednotky Mer. rozsah Presnosť Rozlíšenie Senzor
Relatívna vlhkosť %RH 3 až 98 %RH ±0,88 %RH 0,1 %RH kapacitný snímač
Absolútna vlhkosť g/Kg 0 až 600 g/Kg ±1,5% 0.1 g/Kg  
Rosný bod °Ctd, °Ftd -40 až 70 °Ctd ±0,6 % z hodnoty ± 0,5 °Ctd 0,1 °Ctd  
Teplota °C, °F -20 až 80 °C ±0,3 % z hodnoty ± 0,25 °C 0,1 °C Pt100 trieda 1/3 DIN

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.