Termografický vlhkomer Flir MR176
Aktuálity a novinky O nás Kontakt

Termografický vlhkomer all-in-one nástroj vybavený vstavanou termokamerou, ktorá presne ukáže, kde merať vlhkosť.

FLIR MR176 je zobrazovací vlhkomer s IGM. Je to all-in-one nástroj vybavený vstavanou termokamerou, ktorá presne ukáže, kde merať vlhkosť.

FLIR MR176, ktorý je vybavený technológiou infračerveného navádzaného merania (IGM), vám pomôže rýchlo skenovať a zamerať sa na problémy s vlhkosťou a vizuálne vás navedie na miesto, kde môžete s istotou vykonávať merania a analyzovať hodnoty.


Integrovaný bez-hrotový snímač a externá kolíková sonda poskytujú flexibilitu pri vykonávaní neintruzívnych alebo intruzívnych meraní.

FLIR MR176 v spojení so snímačom teploty a relatívnej vlhkosti, ktorý je možné vymeniť v mieste prevádzky, a automaticky vypočítanými hodnotami okolitého prostredia, poskytuje väčšie pohodlie a jednoduché použitie a poskytuje správne merania – rýchlejšie.

Vizuálne identifikujte skrytú vlhkosť pomocou IGM. Ľahko preskúmajte problémy s vlhkosťou a rýchlo odstráňte problémy.

MR176 je vybavený termokamera Lepton s rozlíšením 80 × 60 a 4 800 pixelov, ktoré podporuje technológiu IGM, ktorá na farebnom displeji vizuálne indikuje potenciálne oblasti vlhkosti.

Prispôsobte si termozáznamy:

 vyberte, ktoré merania sú integrované (vlhkosť, teplota, relatívna vlhkosť, rosný bod, tlak pár, zmiešavací pomer) a vyberte si jednu zo štyroch farebných paliet (železo, dúha, ľad, stupne šedej); nastavenie uzamknutia obrazu zabraňuje extrémnym vysokým a nízkym teplotám v rušení obrazu pri skenovaní problémov.

MR176 je vybavený laserom a zameriavacím krížom pre ľahké vyhľadanie presnej polohy potenciálneho problému s vlhkosťou, ktorý je vidieť na termosnímke a tak sú získané presné údaje

Snímač teploty/relatívnej vlhkosti je možné z vlhkomeru jednoducho vybrať av prípade potreby vymeniť, takže môžete pokračovať v práci a skrátiť prestoje.

Progresívny indikátor environmentálnej stability odstraňuje chybu doby odozvy, keď sa pohybujete na rôzne miesta merania, a informuje vás o tom, kedy hodnoty relatívnej vlhkosti dosiahli ustálený stav.

MR176 má Integrovaný bez-hrotový snímač merania vlhkosti pre rýchlu detekciu a externú hrotovú sondu.

Odolný, prenosný dizajn s intuitívnym systémom menu.

Čítanie dokumentov a obrázky na zdieľanie prostredníctvom priloženého kábla USB.

Bezplatný počítačový softvér FLIR Tools rýchlo generuje správy.

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše údaje spracovávame na základe oprávneného záujmu v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov..

Zvoľte adresáta Vášho dotazu

Ing. Ján Ondrej
Telefón: +421 911 523 443 - pracovisko Bratislava