Luxusná sada meracích káblov pre elektronikov.

TL81A je luxusní sada měřicích kabelů pro elektroniky.

Luxusní sada měřicích kabelů pro elektroniky obsahuje:

  • jeden pár (červený, černý) 1 m dlouhých silikonových měřicích kabelů, krokosvorek a sond s prodlouženým měřicím hrotem
  • jeden pár (červený, černý) 1 m dlouhých standardních silikonových měřicích kabelů
  • měřicí sondy, sondy s háčky a kleštičkami, krokosvorky, sondy pro měření na integrovaných obvodech a podšrouby
  • měkké skládací pouzdro s kapsičkami
  • splňují bezpečnost CAT II 300 V

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.