Širokopásmový výkonový zosilovač TOE 7607


Širokopásmový výkonový zosilovač DC až 5 MHz.

Úprava a zesílení signálu je požadováno v mnoha technických oblastech, v kontrolních aplikacích, lékařských technologiích či testovacích procedůrách. TOE 7607 širokopásmový výkonový zesilovač je schopen upravit signál pro frekvence od DC až do 5 MHz a výstupní napětí až 40 Vpp/50 Ω. Zesilovač disponuje velice nízkým činitelem zkreslení. Zisk zesilovače je spojitě nastavitelný od 0 do 26 dB při frekvenčním rozsahu od DC až do 5 MHz.

Zesilovač je vhodný pro laboratorní účeli, elektrické a elektroncké inženýry, řízení procesů, lékařské techniky a školy.

Vlastnosti

  • Vysoké výstupní napětí až 40 Vpp/50 Ω.
  • Śiroký frekvenční rozsah od DC až do 5 MHz.
  • Zisk až 26 dB.
  • Malý činitel zkreslení.
  • Zpětnovazební napěťová ochrana.

Špecifikácia

Specifikace zesilovače

Frekvenční rozsah DC až 5 MHz (-3 dB)
Zisk Spojitě nastavitelný od 0 do 26 dB
Činitel zkreslení < 0.2 % až do 100 kHz
Doba náběhu nebo poklesu < 60 ns
Vstupní napětí max. 42 Vrms
Vstupní impedance 1 MOhm
Výstupní napětí 0 V až 40 Vpp/50Ω
Výstupní impedance Asi 10 Ohm

Všeobecné specifikace

Síťové napětí 115 V/230 V,± 10 %, 48 Hz až 60 Hz
Příkon 40 VA
Rozměry 265 x 147 x 280 mm (WxHxD)
Hmotnost Asi 3,5 kg
Materiál krytu Aluminium

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.