Webinár: Čo je analyzátor výkonu (energie) a v čom vám môže pomôcť?

Webinár: Čo je analyzátor výkonu (energie) a v čom vám môže pomôcť?

Zaujíma vás k čomu sú analyzátory výkonu, ako vám môžu pomôcť, či aký analyzátor vybrať?

Termíny akcie

Praha (4. 2. 2021)

S rastúcim tlakom na efektívne využívanie elektrickej energie rastie aj potreba už pri vývoji čo najpresnejšie merať jednotlivé elektrické parametre vyvíjaných zariadení a ich efektivitu nielen za statických, ale aj dynamických podmienok reálnej prevádzky.

Webinár bude venovaný prehľadu prístrojov a technických riešení výrobca Newtons4th a použitie presných analyzátorov výkonu PPA3500.

Čo je Analyzátor výkonu (energie)?

Analyzátor výkonu je presný merací prístroj, ktorý meria spotrebu alebo generovanie energie (vo wattoch) zariadení, obvodu alebo podsystému.

Moderné analyzátory výkonu sú tiež schopné určiť účinník, harmonické skreslenie, špičku, strednú hodnotu a mnoho ďalších parametrov signálu.

Program webináre:

  •       Čo je analyzátor výkonu
  •      Prečo potrebujeme analyzátor výkonu
  •       Kvalita elektrickej energie
  •       meranie výkonu
  •      Analyzátory výkonu od spoločnosti Newtons4th N4L
  •       Technické detaily o analyzátoroch N4L
  •       ukážka merania

Pre viac informácií sa zaregistrujte na náš webinár nižšie, alebo napíšte na bohumil.vitovec@blue-panther.cz

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Bohumil Vítovec
Telefón: +420 604 273 701

Fotografia