Webinár: Multimeter FLUKE 8558 - najrýchlejší a najpresnejší multimeter súčasnosti pre automatizáciu vo výrobe a vývoji

Webinár: Multimeter FLUKE 8558 - najrýchlejší a najpresnejší multimeter súčasnosti pre automatizáciu vo výrobe a vývoji

Fluke 8558 je 8.5místný multimeter, ktorý poskytuje spoľahlivé a reproduktívne merania. Je určený pre rýchle meranie v automatizovaných systémoch.

Termíny akcie

(5. 5. 2021)

.

Webnár prebehne 5. 5. 2021 v 9:00

Multimeter Fluke 8558 ponúka digitalizáciu s vysokým rozlíšením pre automatizáciu systému v laboratóriách a výrobných testovacích systémoch. Nový dizajn vysokorýchlostného systému Fluke 8558 je najrýchlejší v odbore a umožňuje významné zvýšenie priepustnosti pre mnoho automatizovaných systémových aplikácií, ktoré vyžadujú kombináciu najvyššej rýchlosti a najvyššiu presnosť. Vynikajúca presnosť je poskytovaná v širokom rozsahu merania. Prístroj má cez deväť funkcií, s intuitívnym užívateľským rozhraním na farebnom displeji.

Fluke 8558 je vybavený digitalizačné rýchlosťou 5ms / s a ​​analógovou šírkou pásma až 20 MHz, ako jediný prístroj na trhu, ktorý dokáže charakterizovať prechodové javy s extrémne nízkou úrovňou pri 18bitovém rozlíšení. Táto schopnosť uľahčuje ladenie návrhov, odkrývanie anomálií a zdokonalenie testovaných zariadení na použitie v reálnom prostredí.

  • Napäťová citlivosť až stovky nV a prúdová citlivosť stovky pA umožňujú odhaliť prechodové javy s nízkou úrovňou.
  • Šírka pásma až 20 MHz pre napätie a 4 MHz pre prúd zachováva vysokofrekvenčné obsah meraného signálu.
  • 18bitový analógovo digitálny prevodník SAR, ktorý dosahuje rýchlosť 5ms / s za sekundu.
  • Rýchlosť vzorkovania 5ms / s do vyrovnávacej pamäte, pre zachytenie zložitých, rýchlo sa meniacich priebehov.
  • 15 miliónov hodnôt v pamäti prístroja eliminuje potrebu okamžitého prenosu dát do PC.
  • Grafické zobrazenie priebehu umožňuje vizualizáciu komplexných priebehov v reálnom čase, zvýšenú produktivitu a rýchlejší prístup k výsledkom a odpovede.

Program webináre:

Vlastnosti a parametre multimetra FLUKE 8558.

  • Aké sú rýchlosti a rozsahy merania elektrických veličín, stabilita parametrov. Multimeter ponúka unikátne zrýchlenie pri výrobných postupoch a výstupnej kontrole. Dokáže v automatickom režime rýchlo vykonať sadu príkazov pre vyhodnotenie samostatné súčasti či čiastkových zostáv, bez potreboval komunikovať s ďalším softvérom.

Užívateľské rozhranie

  • Aké sú možnosti periférií, malé ale užitočné detaily v ovládanie prístroja.

Do útrob prístroja

  • Technické vlastnosti, konštrukcia prístroja a vplyv jednotlivých prvkov na presnosť a rýchlosť.

Automatizácia

  • Princípy merania rôznych elektrických veličín, rýchlosť prenosu dát, remote control, automatické funkcie, histogramy, trend, príkazy a programovanie celých meracích sekvencií.

Aplikácia

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Kontaktujte nás

Bohumil Vítovec
Telefón: +420 604 273 701