Webinár: Procesné kalibrácia 1.7. 2020

Webinár: Procesné kalibrácia 1.7. 2020

V spolupráci so spoločnosťou Fluke sme si pre vás pripravili webinár, zameraný na procesné kalibráciu a predstavenie procesných kalibrátorov Fluke.

Termíny akcie

Středa od 11:00 (1. 7. 2020)

Webinář: Procesní kalibrace 1.7. 2020 webinar_fluke_-_kalibrace_-_blue_panther.jpg

Co se na webináři dozvíte? 

Na webináři se dozvíte co je to procesní kalibrace a proč ji provádět. Dále co potřebujete k tomu, aby jste si mohli začít provádět procesní kalibraci sami. Potom si řekneme něco k fyzikálním veličinám, které se v procesní kalibraci objevují (teplota, tlak, proudová smyčka). Následuje ukázka příkladů procesní kalibrace jednotlivých veličin ve formě promítnutých obrázků v prezentaci.

Také bude představena kompletní řada procesních kalibrátorů značky Fluke od jednoduchých kalibrátorů proudové smyčky přes procesní kalibrátory teploty a tlaku až po multifunkční procesní kalibrátory.

Pokud si nejste úplně jisti, jak číst specifikace a přesnosti přístrojů a kalibrovaných zařízení, tak vám toto bude ozřejměno na příkladu a bude proveden výpočet, jak přesný kalibrátor potřebujete při kalibraci převodníku určité přesnosti.

 

Na závěr bude provedena praktická ukázka dokumentačního procesního kalibrátoru Fluke 753 ve spolupráci s externím tlakovým modulem a externí tlakovou pumpou při kalibraci tlakového převodníku.

 

  • Co je to procesní kalibrace

  • Proč kalibrovat

  • Procesní kalibrace teploty

  • Procesní kalibrace tlaku

  • Dokumentační procesní kalibrátory

  • Porozumění specifikacím procesních kalibrátorů

  • Praktická ukázka procesní kalibrace tlakového převodníku

Webinář je zdarma, registrovat se můžete níže.

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.

Fotografia