Webinár: Teledyne LeCroy 8 kanálový osciloskop a meranie na pohonoch

Webinár: Teledyne LeCroy 8 kanálový osciloskop a meranie na pohonoch

Zajímá vás jak měřit na pohonech pomocí 8 kanálového osciloskopu Waverunner 8000 HD?

Termíny akcie

čtvrtek (23. 4. 2020)

Nejnovější přírůstek do rodiny 12 bitových osciloskopů Teledyne LeCroy nalezne zejména uplatnění nejen při měření na pohonech a měničích, ale všude tam kde Vám 4 analogové kanály prostě nestačí . Osciloskop WaveRunner 8000 HD má 8 analogových kanálů jenž lze doplnit o 16 digitálních. Jako všechny naše současné HD osciloskopy je vybaven nativním 12ti bitovým ADC, pro celou šířku pásma 2GHz. Maximální samplovací rychlost je 10GS/s. 
 
Webinářem vás bude provázet Bohumil Vítovec, náš odborník na laboratoř a vývoj. 
 
Registrovat se můžete níže

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.