Black Stack je na trhu už niekoľko rokov a etabloval sa ako jeden z najvšestrannejších, nákladovo najefektívnejších a najpresnejších odpočtov na svete.

Přesný, rozšiřitelný a konfigurovatelný odečet

  • Čte SPRTs, RTD, termistory a termočlánky
  • Všechna nastavení, která potřebujete - až osm modulů
  • Vysoce přesný referenční teploměr (do ± 0,0013 °C)
  • Automatizuje přesný sběr dat

Nic na tomto nástroji není obyčejné. Dříve byly teploměry čtvercové boxy nakonfigurované tak, aby zvládly jeden konkrétní úkol, jako je třeba čtení kalibrovaného PRT. Nicméně, pokud jste také chtěli měřit termistory, museli jste si koupit jiný přístroj, který rovněž zvládal tuto konkrétní činnost. Některé teploměry mohou udělat více práce, ale jsou drahé, složité a obtížné na použití. Platíte za funkce, které nepotřebujete a nikdy používat nebudete. Black Stack řeší tyto problémy a mnohé další.

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.