Audit termovíziou v priemysle


Termovizní měření pomůže zjistit potencionální problémy a přinést tak nemalé úspory.

Prečo termovízne meranie?

Pomocou termovízneho merania možno veľmi rýchlo detekovať potencionálne problémy v podobe veľkých prechodových odporov, preťažených elektrických strojov, preťaženej elektroinštalácie a rad ďalších. Následné merania potom slúžia k rozpoznaniu skutočnej príčiny prehrievania.

Ako ušetríte?

Na prínos termovízneho merania možno nahliadať niekoľkými spôsobmi. Znalosť stavu výrobných zariadení môže samozrejme priniesť nemalé úspory, predovšetkým s ohľadom na zníženie rizika poruchy a výpadku výroby. Ďalším aspektom je zníženie rizika požiaru a súvisiace úspory na poistnom.

Vybavenie:

Pri meraní sme vybavení profesionálnymi kamerami Fluke Ti45 a Ti400. Podľa požiadaviek zákazníka vykonáme kontrolu kritických miest (súčastí výrobnej prevádzky, rozvodní). Namerané výsledky prehľadne spracujeme do formy protokolov o termovíznom meraní.

Čo od nás získate?

  • Protokol z termovízneho merania v papierovej aj elektronickej podobe
  • Termovízne snímky

Protokol obsahuje jednotlivé termovízne snímky, príslušný snímok vo viditeľnom spektre, popis zisteného problému, vyjadrenie k pravdepodobnej príčine nadmerného ohrevu a doporučený zásah.

V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte, a to buď přímo na níže uvedený kontakt, nebo vyplněním objednacího formuláře. Na základě vašich potřeb a informací následně připravíme odpovídající cenovou nabídku.

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.