C.A 6474 merač uzemnenia stĺpov VN a VVN
Chauvin Arnoux C.A 6474 v kombinácií s prístrojom C.A 6472 umožňuje merať a analyzovať uzemnenie stožiarov elektrického vedenia selektívnou metódou za použitia Ampflex meracích sond.
Vlastnosti:
- Pružné prúdové prevodníky AmpFlex dĺžky 5 m na meranie stožiarov
- Prevodníky možno použíť na rôzne geometrie stĺpov
- Prúdové rozlíšenie až 0,1 mA
- Možnosť voľby počtu použitých prevodníkov
- Možnosť voľby počtu otáčok prevodníkov okolo stožiaru
- Nastavenie citlivosti podľa aktuálnej rezistivity
- Možnosť napájania pomocou napájacieho adaptéra do zapalovača v aute
- IP53, CAT IV
- Rozmery: 272 x 250 x 128 mm
- Hmotnosť: 2,3 kg
Otázka na ďalšie podrobnosti
Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).
Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.
Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.