Servisný tester elektrických motorov MotorAnalyzér


MotorAnalyzér je servisný tester elektrických motorov a parametrov vinutia, ktorý kombinuje 10 testovacích metód, kompaktný design a batériu s veľkou výdržou, čo z neho robí ideálny nástroj na servis elektrických motorov.

MotorAnalyzer je servisný tester elektrických motorov a navíjacích materiálov, ktorý v sebe kombinuje test rázovou vlnou, test elektrickej pevnosti, meranie izolačného odporu, odporu vinutia a ďalšie merania na overovanie funkcie motorov.

 

Pri testovaní 3-fázových motorov pomocou MotorAnalyzera dochádza k pripojeniu 3 navíjacích prepojení a rámu motora k testeru, ktorý následne pomocou prepäťového a odporového testu plne automaticky otestuje motor.

Na testovanie vinutí generuje MotorAnalyzer rázovú vlnu s nízkou úrovňou. Patentované automatické rázovo-napäťové porovnanie medzi vinutiami k referenčnému testu umožňuje konštatovanie presného stavu symetrie vinutí.

Testovacie metódy MotorAnalyzera:

  • prepäťový test
  • odporový test - testovanie odporu až na troch fázach v 2- alebo 4-vodičových konfiguráciách
  • automatický test - plne automatická analýza prostredníctvom prepäťového a odporového testu
  • HVDC + izolačný odpor - 0 ... 100GΩ / 50 ... 4000V DC / max . 4mA / manuálne alebo automaticky / automaticky s krokovacím napäťovým testom
  • HVDC + test polarizačného indexu - automatický test polarizačného indexu
  • neutrálna zóna - indikácia odchýlky od neutrálnej zóny
  • testovanie otáčok na motore a na statore - indikácia rotačného poľa na statore alebo na motore
  • PE test - 0 ... 1Ω / +- 200mA DC
  • meranie počtu otáčok v kombinácii s testom odporu
  • turn-to-turn test - extrémne citlivé údaje o chybách od závitu po závit

 

Motoranalyzer VN test

Motoranalyzer hledání neutrální zóny

 

Motoranalyzer hledání zkratu sondou

 

Motoranalyzer hledání závitového zkratu

 

 

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.