Newtons4th
Aktuálity a novinky O nás Kontakt

Newtons4th Ltd.

Newtons4th Ltd.

Spoločnosť Blue Panther je výhradným zástupcom spoločnosti Newtons4th Ltd pre Slovenskú republiku. výkonovú elektroniku.

Spoločnosť Newtons4th (skrátene N4L) sa špecializuje na sofistikovaná testovacie zariadenia na výkonovú elektroniku a energetiku.

Newtons4th Ltd.


Prečo názov "Newtons4th"


Meno Newton (Sir Isaac) je synonymom dôkladného pochopenie fyzických princípov z pozorovania skutočného sveta.

Jeho známej 3 zákony pohybu sú tak jednoduché a jasné, že je možné ľahko naučiť a aplikovať, napriek tomu nám dávajú nástroje na analýzu pohybu veľmi zložitých systémov.

Číslo 4 predstavuje inovácie založené na tom, čo je už zavedené. Newtons4th - inovácia založená na zavedených základných princípoch.

 

Spoločnosť Newtons4th Ltd (skrátene N4L) bola založená v roku 1997 s cieľom navrhnúť, vyrábať a podporovať inovatívne elektronické skúšobné prístroje na celosvetovom trhu.

Špecializuje sa na sofistikovaná skúšobných zariadení, ktoré sa týkajú najmä meranie fáz.

Produktové portfólio zahŕňa analyzátory výkonu, analyzátory frekvenčnej odozvy, impedančné analyzátory, vektorové voltmetre, fázové merače, skutočné voltmetre RMS, selektívne hladinomery a laboratórne výkonové zosilňovače.

Spoločnosť bola založená na princípe využívania najmodernejších technológií a sofistikovaných analytických techník, aby zákazníkom poskytla presné a ľahko použiteľné nástroje za nižšiu cenu, než bola tradične spojená s týmito typmi meraní.

Flexibilita v produktoch a postoj k poskytovaniu riešení, ktoré zákazníci skutočne chcú, umožnili spoločnosti vyvinúť mnoho inovatívnych funkcií v stále rastúcej produktovej rade.

Na začiatku roka 2015 sa N4L presťahoval do najmodernejšieho výrobného závodu, ktorý sa nachádza blízko Leicester City Centre, Anglicko.

Nové miesto pokrýva viac ako 2 040 m² (22 050 ft²) a predstavuje účelové "čisté" výrobné prostredie s ekologickou kontrolou.


Akreditácia

Spoločnosť Newtons4th Ltd je registrovaná podľa ISO9001, medzinárodne uznávané normy pre riadenie kvality podnikov.

Ako uznanie technických inovácií a komerčného úspechu série PPA dostala spoločnosť N4L ocenenie britskej kráľovnej "Inovácia 2010" Queens-award.

Výber zo sortimentu produktov Newtons4th Ltd.: