Transimpedanční zosilňovač TA107


Nízkošumový, širokopásmový transimpedanční zosilňovač so ziskom 10mV / A

Nízkošumový, širokopásmový transimpedanční zesilovač Newtons4th TA107 se ziskem 10MV / A

Nad 500 MOhm nejsou měřicí techniky používané v rámci „LCR Active Head“ nebo „IAI / IAI2“ ideální, částečně kvůli výjimečně nízkému proudu spojenému s analýzou vysoké impedance a také parazitní kapacitou připojení vede k testovanému vzorku .

Transimpedanční zesilovač TA107 poskytuje řešení pro aplikace s vysokou impedanční analýzou měřením proudu protékajícího testovanou komponentou nebo materiálem pomocí inovativní transimpedanční zesilovací techniky.

Transimpedanční zesilovač TA107 doplňuje stávající řadu analyzátorů impedance Newtons4th a poskytuje řešení pro širokou škálu měřicích aplikací.

 

Vlastnosti a výhody Transimpedančního zesilovače TA107

Rozsah 1MΩ to 100GΩ s PSM1735

Frekvenční rozsah DC  až 100kHz

Adaptér nebo přímé napájení s PSM

 Jednoduché připojení a ovládání

 

Příklad připojení TA107

 

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Vyplnením formulára a potvrdením linku v emaile, ktorý dostanete na vyššie vami uvedenú emailovú adresu, dávate tiež súhlas so spracovaním vami uvedených údajov a ich použitím spoločnosťou Blue Panther, s.r.o. za účelom budovanie obchodného vzťahu s vami. Uvedené údaje sú zabezpečené, nebudú zverejnené ani odovzdávané tretím stranám. S osobnými údajmi bude nakladané plne v súlade s ustanovením zákona č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR).

Radi by sme zostali s cami v kontakte a zasielali vám pozvánky na semináre, odborné školenia, newslettry, ktoré vás informujú o aktuálnom dianí v odbore, prinášajú informácie o produktoch, špeciálnych ponukách alebo ponúkajú konkrétne rady a postupy. Registráciou nám dávate súhlas so zasielaním tejto marketingovej komunikácie. Váš súhlas so spracovaním vašich údajov alebo zasielaním marketingovej komunikácie môžete kedykoľvek odvolať zaslaním vašej požiadavky na email info@blue-panther.cz. Tiež máte právo na rovnakom emailu organizovať o výmaz vašich údajov.

Viac informácií o spracovaní vašich údajov nájdete na www.blue-panther.sk/ochrana-osobnych-udajov.