Rozširovaciu objektívu pre termokamery | Blue Panther s.r.o.
Aktuálity a novinky O nás Kontakt

Objektívy pre termokamery rozširujú možnosti termokamery a rozširujú zorné pole, rozlíšenie a ohniskovú vzdialenosť

Objektívy pre termokamery sú špeciálne optické prvky, ktoré umožňujú zmeniť zorné pole, rozlíšenie a ohniskovú vzdialenosť termokamery.

Objektívy pre termokamery sa používajú na rôzne aplikácie v oblasti termografie, ako sú napríklad meranie teploty, detekcia únikov tepla, kontrola kvality, diagnostika strojov a zariadení, bezpečnosť a ochrana, požiarna prevencia a ďalšie.

Objektívy pre termokamery sú vyrobené z materiálov s nízkou absorpciou v infračervenom spektrálnom obore. Hlavným materiálom používaným na výrobu týchto objektívov sú germánium (Ge), .

Na našom webe ponúkame široký výber objektívov pre termokamery od popredných výrobcov ako sú Teledyne Flir a Fluke. Tieto objektívy pre termokamery sa líšia podľa typu termokamery, ktorú je možné pripojiť, typu závitu, uhla záberu, ohniskovej vzdialenosti a ďalších parametrov. Nájdete tu ako objektívy pre termokamery pre bežné aplikácie v priemysle a stavebníctve, tak aj špeciálne objektívy pre termokamery na meranie na veľké vzdialenosti, meranie malých objektov alebo meranie s vysokým rozlíšením.

Pokiaľ hľadáte kvalitné a spoľahlivé objektívy pre termokamery za výhodnú cenu, ste na správnom mieste. Prezrite si našu ponuku a vyberte si objektív pre termokameru, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám

Filter podľa výrobcu