Aktuálne O nás Kontakt
Testery bezpečnosti
 

Testery bezpečnosti pro půmyslovou výrobu, Hi-pot testery, testery kontinuity

Filter podľa výrobcu

Tester bezpečnosti elektrických prístrojov a zariadení Schleich GLP2 Basic

Tester GLP2 Basic ponúka „všetko v jednom“, umožňuje až 21 skúšobných metód, testy HVAC, HVDC, izolačného odporu, uzemnenia alebo únikového prúdu.

Tester elektrickej bezpečnosti Schleich GLP1-g

Tester pre HVAC, HVDC, izolačný odpor, uzemnením je vhodný pre využitie vo výrobe, laboratóriám, kontrole kvality, automatizácia a niektorych ďalšie aplikácií. Tester "všetko v jednom" až s 9 skúšobným metódou.

Tester elektrickej bezpečnosti Schleich GLP2-ce modular

Univerzálny tester pre všetky typy elektrotechnických výrobkov. Schleich GLP2-ce modular je multifunkčných tester bezpečnosti so schopnosťami vykonávať testy podľa európskych noriem, ale aj podľa širokého spektra zahraničných predpisov a odporúčaní.

Finero Quanti tester elektrickej bezpečnosti

Testery elektrickej bezpečnosti Finero radu Quanti™ prinášajú do oblasti testovania a merania, rovnako tak aj do oblasti testovania elektrickej bezpečnosti kompletne novú úroveň. Quanti™ ponúka spoľahlivé, robustné, rýchle, presné, vnútorne bezpečné a jednoducho programovateľné testovanie bez ohľadu na vaše potreby.

Tester elektrické bezpečnosti GW Instek GPT řady 9800

Solidní základ pro spolehlivé, bezpečné a praktické testování elektrické bezpečnosti.

Tester elektrickej pevnosti Finero FST-110

Tester vysokého napätia Finero FST-110 (Hipot) je určený na testovanie širokého rozsahu produktov a aplikácií v elektronickom a elektrickom priemysle.

Tester priemyselnej bezpečnosti Finero FST-112D

Tester priemyselnej bezpečnosti Finero FST-112D prináša do testovania novú úroveň rýchlosti testovania a produkčných výstupov.

Tester priemyselnej bezpečnosti Finero FST-114Q

Tester priemyselnej bezpečnosti Finero FST-114Q prináša do testovania novú úroveň rýchlosti testovania a produkčných výstupov.

Vysokonapäťový zdroj a tester elektrickej bezpečnosti GW Instek GPT 9904

Vysokonapäťový zdroj a tester elektrickej bezpečnosti GW Instek GPT 9904 je lacnou alternatívou pre testovanie elektrickej bezpečnosti vo výrobe a v skúšobňách.