Zástupca Wika - Mensor - DH Budenberg | Blue Panther s.r.o.
Aktuálity a novinky O nás Kontakt

Wika Group - Wika - Mensor - DH Budenberg

Wika Group - Wika - Mensor - DH Budenberg

Etalóny a meranie tlaku a teploty pre metrológie a priemuseľ najvyššej presnosti.

Wika Group


Sídlo a hlavná továreň skupiny WIKA, ktorá pôsobí medzinárodne, je od svojho založenia v roku 1946 v Klingenbergu nad Mohanom v Dolných Frankách. Rodinný podnik zamestnáva viac ako 2 000 zamestnancov v hlavnom závode, ktorý sa vyznačuje výrobou plocha cez 50 000 m2. Vo výrobnom závode merania teploty v Röllfelde je ďalších 150 zamestnancov a výrobná plocha cca. 5 000 m2.

Už viac ako 75 rokov je WIKA renomovaným partnerom a kompetentným špecialistom pre akúkoľvek úlohu v oblasti meracej techniky. So stále rastúcou efektivitou sa pri vývoji nových produktov a systémových riešení uplatňujú inovatívne technológie. Spoľahlivosť produktov a pripravenosť čeliť všetkým výzvam trhu boli kľúčovými faktormi pre to, aby WIKA dosiahla vedúcu pozíciu na svetovom trhu.

V rámci skupiny WIKA sa v súčasnosti viac ako 10 200 zamestnancov venuje údržbe a zdokonaľovaniu technológií merania tlaku, teploty, sily a hladiny a tiež v oblastiach merania prietoku, kalibrácie a riešenia plynov SF6. Viac ako 1 500 skúsených zamestnancov obchodného oddelenia kompetentne konzultuje zákazníkov a užívateľov na základe partnerstva. Viac ako 300 inžinierov a technikov neustále hľadá inovatívne riešenia produktov, vylepšené materiály a ziskové výrobné metódy. V úzkej spolupráci s uznávanými univerzitami, inštitútmi a priemyselnými podnikmi sú vyvíjané riešenia pre konkrétne aplikácie.

Myslite globálne, konajte lokálne: Po založení prvej dcérskej spoločnosti v roku 1960 je teraz v rámci skupiny WIKA 43 dcérskych spoločností. Patria medzi ne najmodernejšie výrobné zariadenia na všetkých centrálnych trhoch, zariadenia na údržbu, inštalačné vybavenie a tímy pre doplnkové služby. WIKA je tiež zastúpená po celom svete početnými obchodnými zastúpeniami. Aby sme mohli zákazníkom ponúknuť ucelený sortiment, portfólio sa neustále rozširuje strategickými akvizíciami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Výber zo sortimentu produktov Wika Group - Wika - Mensor - DH Budenberg: