Regulator tlaku Mensor cpc8000
Aktuálity a novinky O nás Kontakt
Regulátor tlaku s rozsahom tlaku: -1 ... 400 bar, pretlak a podtlak, aj absolutný tlak. Stabilita riadenia 0,002 % FS, Presnosť až 0,008 % IS (IntelliScale)

Regulátor tlaku Mensor Model CPC8000 je „high-end“ tlakový regulátor s vysokou presnosťou vhodný ako kalibračné riešenie pre rôzne aplikácie.


Jeho vynikajúci regulačný výkon je obzvlášť pôsobivý vďaka špeciálnej patentovanej technológii ventilov a špecifickému tlakovému senzoru ako meracej jednotke. Vďaka tomu je regulátor tlaku Mensor CPC 8000 vhodný ako továrenský alebo pracovný štandard pre testovanie alebo kalibráciu akéhokoľvek typu tlakomeru.

Konštrukcia CPC8000


CPC8000 je k dispozícii ako stolný prístroj alebo ako 19" sada pre montáž do racku. Snímače je možné meniť cez prednú stranu bez toho, aby bolo nutné vyberať celý ovládač (napr. z kalibračného zariadenia).

Funkčnosť CPC8000


Maximálne jednoduché použitie regulátora tlaku Mensor je dosiahnuté vďaka veľkej dotykovej obrazovke a jednoduchej a intuitívnej navigácii v ponuke.

Jeho funkčnosť je navyše ďalej podporená dostupnosťou veľkého množstva jazykov menu. Na veľkom dotykovom displeji je možné na jedinej obrazovke nájsť všetky potrebné informácie, ako je aktuálna nameraná hodnota a požadovaná hodnota. Voliteľne je možné namerané hodnoty zobraziť v iných jednotkách tlaku.

Regulátor tlaku Mensor CPC 8000 je možné diaľkovo ovládať prostredníctvom dostupných sériových rozhraní. Prostredníctvom nich je k dispozícii široká škála sád príkazov emulácie pre iné regulátory tlaku.

Kompletné testovacie a kalibračné systémy

Na prianie je možné dodať kompletné mobilné alebo stacionárne testovacie systémy. Pre komunikáciu s ďalšími prístrojmi je k dispozícii rozhranie IEEE-488.2, RS-232, USB a Ethernet a je možné tak prístroj integrovať do existujúcich systémov.

 

Základné vlastnosti regulátora tlaku Mensor CPC 8000


Rozsahy tlaku: -1 ... 400 bar pri tlakových typoch pretlak a podtlak, ako aj absolútny tlak

Až tri integrované, vymeniteľné snímače referenčného tlaku

Stabilita riadenia 0,002 % FS

Presnosť až 0,008% IS (IntelliScale)

Presnosť 0,004 % FS

Dokumenty ku stiahnutiu

Otázka na ďalšie podrobnosti

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše údaje spracovávame na základe oprávneného záujmu v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov..

Zvoľte adresáta Vášho dotazu

Ing. Jaroslav Smetana
Telefón: +420 241 762 724

Ing. Ján Ondrej
Telefón: +421 911 523 443 - pracovisko Bratislava